مشاوره اخذ ویزای شینگن

مشاوره ویزای شینگن به چه معناست؟

این یک امر بدیهیست که حتی برجسته‌ترین افراد هم در زمینه‌های مختلفی که در آن تخصص کافی ندارند، نیاز به مشاوره دارند. شما هنگامی که برای انجام کاری از یک متخصص با تجربه مشاوره می‌گیرید، در تمامی مراحل آن کار اعم از زمان انجام کار، هزینه مصرفی و همچنین نتیجه دلخواه از سایر افراد موفق‌تر خواهید بود.

پروسه دریافت ویزای شینگن هم از این قاعده مستثنی نیست چون هم یک امر تخصصی محسوب می‌شود و هم با کوچکترین اشتباه امکان ریجکتی درخواست ویزای بسیار بالا خواهد رفت. در نتیجه قبل از هر اقدامی جهت سفر، مشاوره اخذ ویزای شنگن برای شما ضروری است!

مشاوره برای اخذ ویزای شینگن به چه صورت است؟

هدف شما از سفر چیست؟

ابتدا باید بررسی شود که هدف شما از سفر چیست و کدام راه بهترین نتیجه را برای شما به همراه خواهد داشت. مشاورین ما بررسی می‌کنند سفر شما توریستی، تجاری و یا بازدید از اقوام است و نسبت به آن پیشنهادهایی جهت بالا بردن شانس دریافت ویزا به شما خواهند داد. تاریخ سفر شما نیز مهم است که باید نسبت آن برنامه‌ریزی دقیق کنید تا به موقع ویزای شما آماده استفاده باشد.

شانش ویزا شدن در قالب تور یا اقدام به صورت تکی را نیز با توجه به سوابق سفر و سایر شرایط شما، به شما اعلام خواهند کرد تا کشور مطلوب را جهت اقدام انتخاب کنید.

بررسی مدارک شغلی

مدارک شغلی متقاضی دریافت ویزا یکی از مهمترین شروط تصمیم‌گیری سفارت‌ها برای صدور و یا عدم صدور ویزا است. همه ما ممکن است چندین منبع درآمد داشته باشیم اما اینکه کدام شغل و به چه نحوی این شغل به سفارت ارائه شود بسیار حائز اهمین می‌باشد که مشاورین ما بعد از بررسی دقیق به شما طرز ارائه مدارک شغلی را اعلام می‌کنند.

بررسی مدارک مالی

مدارک مالی شما نشان از صداقت شما برای بازگشت از سفر دارد. از لحاظ آفیسر مسئول پرونده شما هرچقدر شما در کشور محل زندگی خود از تمکن مالی بهتری برخوردار باشید، امکان اینکه بعد از اتمام مدت اعتبار ویزای شینگن خاک این منطقه را ترک نکنید کمتر است. مدارک مالی شما با ارائه گردش حساب ۳ یا ۶ ماهه، میزان مانده حساب در بانک و همچنین سند ملکی در صورت وجود به سفارت اثبات خواهد شد.

بحث بعدی این هست که گردش حساب باید به چه صورتی باشد؟ این مورد مهم را مشاورین ما با توجه به گردش نرمال حساب و مابقی شرایط شخصی شما مشخص می‌کنند و در صورتیکه گردش دارای نواقصی باشد شما می‌توانید طبق گفته مشاور اقدام به تصحیح آن کنید. توجه کنید یکی از شایع‌ترین دلایل رد شدن درخواست ویزا گردش مالی غیر معقول ( واریز پول زیاد به حساب و نامتناسب با شرایط شغلی ) می‌باشد پس این مورد را جدی بگیرید!

 

تراول هیستوری و یا سابقه سفر شما برای درخواست ویزا

بسیاری از کشورها از جمله کشورهای حوزه شنگن و کانادا، سابقه سفر متقاضی برای صدور ویزا بسیار تعیین کننده می‌باشد. با پاسپورت سفید شانس دریافت ویزا پایین خواهد آمد اما می‌توان با راهنمایی‌ هایی که از ما می‌گیرید نواقص این مورد را بهبود بخشید.

مورد بعدی کشورهایی است که قبلا به آن‌ها سفر کرده‌اید که بر خلاف تصور عموم مسافرین، ویزا و یا مهر ورود و خروج به این کشورها در برخی موارد می‌تواند برای شما زیان‌آور باشد. برای مثال اگر شما به کشور قبرس ترک نشین سفر کرده باشید و سابقه این سفر در پاسپورت فعلی شما موجود باشد، امکان دریافت ویزا از کشور یونان را ندارید حتی اگر در بهترین شرایط مالی و شغلی باشید!

پیوند خانوادگی مسافر

هرچقدر شما به کشور خود وابستگی عاطفی داشته باشید، خیال سفارت از بازگشت شما راحت‌تر خواهد بود. باید شرایط شما بررسی شود که برای مثال آیا سفر به تنهایی برای شما بهتر است و یا با خانواده شانس بیشتری برای قبولی ویزا دارید. این مورد را شرایط کلی شما اعم از سن، وضعیت مالی و سابقه سفر همراه شما مشخص خواهد کرد.

 

مشاوره رایگان کارشناسان Okvisa.ir

در بالا به طور مختصر کارهایی که مشاورین با سابقه ما برای بالا بردن شانس دریافت ویزای شما انجام خواهند داد ذکر شد. هدف ما این است که شما بتوانید با استفاده ار راهنمایی‌های درست و منطقی ارائه شده، بهترین نتیجه را که همان اخذ ویزا است کسب کنید. همانطور که می‌دانید ما قدیمیترین وبسایت کشور در زمینه ویزای شنگن و امور سفارت‌ هستیم و شما در حال حاضر می‌توانید به صورت رایگان از تجربه کارشناسان ما استفاده کنید.

برای مشاوره رایگان ۳ راه دارید : 

۱- مشاوره تلفنی و تماس با ۰۲۱۸۸۳۰۱۷۴۰

۲- مراجعه حضوری

۳- تکمیل فرم زیر جهت تماس مشاورین ما با شما و بررسی دقیق شرایط

 

تصویر کپچا
تماس مستقیم با ما