استکهلم
نوامبر 7, 2019
جاذبه های گردشگری پراگ
نوامبر 10, 2019
نمایش همه

بیشترین تعداد ریجکتی ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ مربوط به کدام کشورها می باشد؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید ببینیم بیشترین درخواست برای ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ مربوط به کدام کشور بوده است. پس از آن متوجه خواهیم شد آمار بیشترین ریجکتی ویزا از چه کشوری بوده است. توجه کنید که آمار ارئه شده مربوط به کل دنیا می باشد و مختص یه درخواست ها از ایران نیست. با okvisa.ir همراه باشید.

 

بیشترین درخواست ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ از کدام کشور بود؟

رتبه اول مربوط به کنسول‌گری‌ها های فرانسه در سراسر دنیا می باشد که حدود ۴.۰۱۰.۶۰۴ درخواست ویزای فرانسه را بررسی کرده است.

رتبه دوم بیشترین درخواست ویزای شنگن در سال ۲۰۸ مربوط به کشور آلمان می باشد که در حدود ۲.۰۵۶.۲۹۶ درخواست ویزا را از سراسر جهان داشته است.

رتبه سوم این لیست هم مربوط به کشور ایتالیا می باشد که حدود ۱.۸۴۴.۱۴۰ درخواست ویزای ایتالیا را در سال ۲۰۱۸ بررسی کرده است.

با توجه به آمر و ارقام بالا حال زمان آن رسیده است که به سوال اصلی این مقاله پاسخ دهیم.

بالاترین درصد ریجکتی ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ از کدام کشور بوده است؟

بدیهیست که تعداد درخواست ویزا رابطه مستقیم با آمار ریجکتی ویزا از یک سفارت دارد. هرچقدر تعداد درخواست ویزا بیشتر باشد، تعداد ریجکتی هم بالاتر خواهد بود. با توجه به این مطلب کشورهای زیر به ترتیب بیشترین ریجکتی را داشته اند :

۱- کشور فرانسه : کنسولگری های فرانسه حدود ۱۵.۷% از درخواست‌های ویزا را در سال ۲۰۱۸ را رد کرده است. جالب است بدانید این کشور حدود ۳۰.۸% از درخواست‌های ویزای مالتیپل خود را نیز ریجکت کرده است.

۲- کشور آلمان : از تعداد حدود ۲.۰۵۶.۲۹۶ درخواست، در حدود ۹.۱% از این کشور ریجکت شده‌اند. جالب است بدانید در سال ۲۰۱۸ آلمان بیشترین ویزای چند بار ورود را نیز صادر کرده است که تعداد آن حدود ۳۰.۸۲۲ مورد بوده است. شهروندان ۳ کشور روسیه، چین و ترکیه بیشترین ویزا را از این سفارت دریافت کرده اند.

۳- کشور ایتالیا : ایتالیا با ۷.۴% نرخ ریجکتی در رتبه سوم این لیست قرار دارد. همچنین اسپانیا با ۷.۱% و یونان با ۴.۹% در رتبه های بعدی بیشترین ریجکتی سال ۲۰۱۸ قرار گرفته اند.

سوال اینجاست که چرا از یک سفارت ریجکت میشویم؟

چندین دلیل مهم هستند که ممکن است باعث رد شدن درخواست ویزای شنگن شما شوند که مهمترین این دلایل برای ما ایرانیان اطمینان از عدم بازگشت و عدم ترک خاک شینگن در مدت زمان ویزا است. ارائه مدارک فیک و غیر واقعی، گردش حساب و تمکن مالی کم و یا غیر منطقی، رزرو هتل یا دعوتنامه نا معتبر، بیمه مسافری نا مناسب و چندین دلیل دیگر که باعث ریجکتی شما از یک سفارت میشود.

پیشنهاد میکنیم برای جلوگری از رد شدن ویزای شینگن خود، این مقاله را در اسرع وقت مطالعه کنید : دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن

تهیه و تنظیم : Okvisa.ir

مقالات مرتبط

فوریه 26, 2020

ویزای شینگن ارزان

ویزای شینگن ارزان با توجه به نرخ ارز، سفر به اروپا برای ما ایرانیان سفری لوکس و پر هزینه محسوب می‌شود. علاوه بر هزینه‌های معمول ویزای […]
فوریه 18, 2020
دلایل ریجکتی ویزای ایتالیا

دلایل ریجکتی ویزای ایتالیا

دلایل ریجکت شدن ویزای ایتالیا و نحوه اعتراض به ریجکتی سفارت ایتالیا همانند تمامی کشورهای حوزه شنگن، رایجترین دلیل ریجکتی سفارت ایتالیا هم “عدم اطمینان از […]
ژانویه 15, 2020

شرکت CKGS یا کوکس اند کینگز

شرکت CKGSIR چیست؟ صف طولانی و خسته کننده جلوی درب سفارت ایتالیا برای متقاضیان ویزا در گذشته و همچنین سیستم وقت دهی دشوار این سفارت باعث […]
ژانویه 14, 2020

ویزا متریک یا VISA METRIC چیست؟

VISA METRIC ( ویزا متریک ) چیست؟ ویزامتریک به عنوان یک گروه تجاری از سال ۲۰۰۵ در حوزه امور مربوط به اخذ ویزا فعالیت دارد. این […]
ژانویه 12, 2020

وی اف اس گلوبال یا VFS GLOBAL چیست؟

VFS GLOBAL ( وی اف اس گلوبال ) چیست؟ شرکت خصوصی وی اف اس گلوبال فعالیت خود را از سال ۲۰۰۱ در کشور هند آغاز کرد […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم با ما
آدرس ما