استکهلم
نوامبر 7, 2019
جاذبه های گردشگری پراگ
نوامبر 10, 2019
نمایش همه

بیشترین تعداد ریجکتی ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ مربوط به کدام کشورها می باشد؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید ببینیم بیشترین درخواست برای ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ مربوط به کدام کشور بوده است. پس از آن متوجه خواهیم شد آمار بیشترین ریجکتی ویزا از چه کشوری بوده است. توجه کنید که آمار ارئه شده مربوط به کل دنیا می باشد و مختص یه درخواست ها از ایران نیست. با okvisa.ir همراه باشید.

 

بیشترین درخواست ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ از کدام کشور بود؟

رتبه اول مربوط به کنسول‌گری‌ها های فرانسه در سراسر دنیا می باشد که حدود ۴.۰۱۰.۶۰۴ درخواست ویزای فرانسه را بررسی کرده است.

رتبه دوم بیشترین درخواست ویزای شنگن در سال ۲۰۸ مربوط به کشور آلمان می باشد که در حدود ۲.۰۵۶.۲۹۶ درخواست ویزا را از سراسر جهان داشته است.

رتبه سوم این لیست هم مربوط به کشور ایتالیا می باشد که حدود ۱.۸۴۴.۱۴۰ درخواست ویزای ایتالیا را در سال ۲۰۱۸ بررسی کرده است.

با توجه به آمر و ارقام بالا حال زمان آن رسیده است که به سوال اصلی این مقاله پاسخ دهیم.

بالاترین درصد ریجکتی ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ از کدام کشور بوده است؟

بدیهیست که تعداد درخواست ویزا رابطه مستقیم با آمار ریجکتی ویزا از یک سفارت دارد. هرچقدر تعداد درخواست ویزا بیشتر باشد، تعداد ریجکتی هم بالاتر خواهد بود. با توجه به این مطلب کشورهای زیر به ترتیب بیشترین ریجکتی را داشته اند :

۱- کشور فرانسه : کنسولگری های فرانسه حدود ۱۵.۷% از درخواست‌های ویزا را در سال ۲۰۱۸ را رد کرده است. جالب است بدانید این کشور حدود ۳۰.۸% از درخواست‌های ویزای مالتیپل خود را نیز ریجکت کرده است.

۲- کشور آلمان : از تعداد حدود ۲.۰۵۶.۲۹۶ درخواست، در حدود ۹.۱% از این کشور ریجکت شده‌اند. جالب است بدانید در سال ۲۰۱۸ آلمان بیشترین ویزای چند بار ورود را نیز صادر کرده است که تعداد آن حدود ۳۰.۸۲۲ مورد بوده است. شهروندان ۳ کشور روسیه، چین و ترکیه بیشترین ویزا را از این سفارت دریافت کرده اند.

۳- کشور ایتالیا : ایتالیا با ۷.۴% نرخ ریجکتی در رتبه سوم این لیست قرار دارد. همچنین اسپانیا با ۷.۱% و یونان با ۴.۹% در رتبه های بعدی بیشترین ریجکتی سال ۲۰۱۸ قرار گرفته اند.

سوال اینجاست که چرا از یک سفارت ریجکت میشویم؟

چندین دلیل مهم هستند که ممکن است باعث رد شدن درخواست ویزای شنگن شما شوند که مهمترین این دلایل برای ما ایرانیان اطمینان از عدم بازگشت و عدم ترک خاک شینگن در مدت زمان ویزا است. ارائه مدارک فیک و غیر واقعی، گردش حساب و تمکن مالی کم و یا غیر منطقی، رزرو هتل یا دعوتنامه نا معتبر، بیمه مسافری نا مناسب و چندین دلیل دیگر که باعث ریجکتی شما از یک سفارت میشود.

پیشنهاد میکنیم برای جلوگری از رد شدن ویزای شینگن خود، این مقاله را در اسرع وقت مطالعه کنید : دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن

تهیه و تنظیم : Okvisa.ir

مقالات مرتبط

دسامبر 2, 2019

قانون دوبلین چیست؟

قانون دوبلین چیست؟ قانون دوبلین چیست و چه شرایطی دارد؟ این سوال ذهن همه پناهنده ها را به خود مشغول کرده است. به طور کلی قانون […]
دسامبر 2, 2019

معرفی سیستم های شنگن VIS,SIS,EURODAC

آشنایی با سیستم‎‌های شینگن VIS,SIS,EURODAC اطلاعات متقاضیان اخذ ویزای شینگن در چندین سامانه مختلف ثبت خواهد شد. این سامانه ها عبارتند از : Visa Information System […]
نوامبر 27, 2019

همه چیز درباره لیبل ویزای شینگن

مشخصات لیبل ویزای شینگن و تشخیص شینگن جعلی و تقلبی لیبل ویزای شینگن به عنوان یک سند مسافرتی در پاسپورت شما بوده و به شما اجازه […]
نوامبر 25, 2019

راحت ترین کشور برای اخذ ویزای شینگن

راحت‌ترین کشور برای اخذ ویزای شینگن سوالی که شاید هر روز چندین بار از ما پرسیده می شود این است که راحت ترین کشور برای ویزای […]
نوامبر 11, 2019

نحوه اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن

نحوه اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن ما می دانیم که بسیاری از ریجکتی ها شاید به دلایلی پیش بیاید که برای شخص درخواست کننده منطقی نیست […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *