تبلیغات

وب سایت okvisa.ir، پربازدید ترین وب سایت کشور با ماهيانه حدود ٢٠٠٠٠ بازديد در زمینه ویزای شینگن و دارای رتبه ۱ موتور جستجوگر گوگل در کلمات ویزای شینگن (برای دیدن نتایج گوگل کلیک کنید) و اخذ ویزای شینگن (برای دیدن نتایج گوگل کلیک کنید) و همچنین کلمات مرتبط با این حوزه که اکثرا در صفحه اول گوگل قرار دارند، از آژانس های فعال در زمینه تور و گردشگری دعوت به همکاری می نماید.

شرایط:

• دارا بودن وب سایت فعال و بروز
• دارا بودن حداقل ۱ نفر نیروی ‏IT‏ داخل آژانس

 

ثبت پکیج های تور مسافرتی

تور های داخل سایت به صورت روزانه به روز می شوند و به روز بودن قیمت ها از درجه بالای اهمیت بر خوردارند و لذا ‏آژانس باید حداقل یک نفر مسئول سایت فعال برای به روز رسانی پکیج ها داشته باشد که حتما آشنا به اینترنت باشد و بهتر ‏است که در زمینه تور و پکیج مسافرتی نیز اطلاعات داشته باشد.

چنانچه از شرایط فوق بهره مند هستید ایمیلی با عنوان تبلیغات تور به آدرس ایمیل okvisa.ir@gmail.com ارسال نمائید. پس از ارسال ایمیل و پس از بررسی های اولیه،  توضیحات لازم خدمتتان ارسال خواهد شد.

با عضویت آژانس خود از امکانات زیر بهره مند می گردید:

۱- قرار دادن پکیج های تورهای مسافرتی آژانس بدون محدودیت تعدادی با مشخصات آژانس خود

۲- ثبت مشخصات آژانس خود به صورت رایگان در سایت(صفحه اختصاصی)

در صورت وجود هر گونه پرسشی در باره امر تبلیغات، لطفا از طریق ایمیل okvisa.ir@gmail.com با ما در تماس باشید.

 

تعرفه:این بخش فعلا رایگان می باشد.

لطفا قبل از اعلام درخواست قوانین و مقررات سایت مطالعه فرمائید.ثبت اکانت کاربری شما به منزله قبول کلیه قوانین وب سایت okvisa.ir محسوب خواهد شد.

 

تبلیغات بنری

برای تبلیغات بنری در ساید بار تمامی صفحات سایت می توانید درخواست خود را از از طریق ارسال ایمیل به okvisa.ir@gmail.com با عنوان تبلیغات بنری اعلام فرمائید.لطفا در ایمیل ارسالی نام و مشخصات آژانس خود را ذکر بفرمائید.

سایز تبلیغات بنری ۱۴۰*۱۳۰ و یا ۲۰۰*۱۳۰ به صورت تصویر ثابت و یا گیف با حجم کمتر از ۲۵ کیلو بایت می باشد.

همچنین یک تبلیغ بنری ویژه در بالای تمامی صفحات سایت نمایش داده می شود که اندازه آن ۶۰ * ۴۶۸ بوده و به صورت تصویر ثابت و یا گیف با حجم کمتر از ۵۰ کیلو بایت می باشد.

 

تعرفه:هزینه تبلیغات در این بخش ماهیانه به شرح زیر است:

اندازه بنر هزینه برای ۱ ماه هزینه برای ۳ ماه
۱۴۰ * ۱۳۰ ۱۵۰٫۰۰۰ تومان ۴۰۰٫۰۰۰ تومان
۲۰۰ * ۱۳۰ ۲۰۰٫۰۰۰ تومان ۵۰۰٫۰۰۰ تومان
۶۰ * ۴۶۸ VIP ۴۰۰٫۰۰۰ تومان ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

صورت وجود هر گونه پرسشی در باره امر تبلیغات، لطفا از طریق ایمیل okvisa.ir@gmail.com با ما در تماس باشید.

 

همکاری در بخش ویزای شینگن
آژانس های معتبر می توانند برای استعلام قیمت و همکاری در زمینه اخذ ویزای شینگن، یک ایمیل (از ایمیل خود آژانس مذکور)، با عنوان اخذ ویزای شینگن به صورت همکاری  به ایمیل okvisa.ir@gmail.com ارسال نمایند تا پس از بررسی، لیست قیمت های همکاری ویزای شینگن خدمتشان ارسال گردد.در 

 

 

با تشکر